Firma

Firma EVERET istnieje na Polskim rynku od 2000 roku.

Do tej pory stworzyliśmy w Polsce i zagranicą sieć Jaskiń Solno – Jodowych GALOS ®, których budowa i prowadzenie są podstawą działalności firmy.

Celem powstania Jaskiń Solno-Jodowych Galos ® było stworzenie miejsc, które korzystnie wpływają na zdrowie człowieka oraz bardzo szybko regenerują organizm.
Zauważono, że właściwości takie posiada specyficzny mikroklimat morski. Poszukiwanie sposobu na uzyskanie takiego mikroklimatu,
w miejscach oddalonych od morza, doprowadziło do powstania idei Jaskiń Solno - Jodowych Galos ®.
Wymagało to 15-tu lat badań naukowych prowadzonych na Ukrainie oraz zostało poparte również 7 letnimi badaniami w Polsce
i innych krajach.

Technologia budowy Jaskiń Solno - Jodowych Galos ® została opatentowana przez firmę Everet z prawem wyłączności.
Technologia ta oparta jest na wyjątkowych właściwościach soli pochodzącej znad Morza Czarnego z Krymu skrystalizowanej w naturalnych warunkach.

Historia korzystania z właściwości Jaskiń Galos ® ma już ponad 20 lat. Pierwsze Jaskinie solne Galos ® powstały na Ukrainie, Białorusi oraz w Rosji.
Kolejnym etapem rozwoju sieci było założenie firmy Everet, która od 2000 roku buduje Jaskinie Solno - Jodowe w Polsce.
Ogromne zainteresowanie klientów polskich i zagranicznych doprowadziło do otwarcia nowych Jaskiń solnych Galos ® także w USA, Czechach i Włoszech.

Firma Everet projektuje, wykonuje, doradza a także udziela licencji na prowadzenie Jaskiń Solno - Jodowych Galos ® na terenie Polski i zagranicy. 

Referencje

MEDISPA
Referencje Ciechocinek
Referencje Konstancin Jeziorna
Referencje Kudowa Zdroj
Referencje Kudowa Zdroj Orlik
Referencje Polanica Zdroj
Referencje Szczawno Jedlina
Referencje Wlochy

Wyróżnienia

Dom Dziecka Z Dabrowki
Kongres Centrum
Dyplom Muflony
Zdroje Kultury

Wybierz język